اطلاعیه مهم (مورخ 24 دی ماه 1399)

 

با عرض سلام و احترام خدمت شرکت‌کنندگان محترم در پانزدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی

توجه شما را به چند نکته مهم در ارتباط با برگزاری کنگره جلب می‌نمائیم:

 

  1. فایل پوستر الزاماً باید با فرمت PDF باشد.
  2. فایل صوتی مرتبط با پوستر الزاماً باید با فرمت Mp3 باشد. همچنین مدت زمان بین 2 تا 3 دقیقه داشته باشد.
  3. فایل سخنرانی باید با فرمت پاورپوینت به همراه صدای ذخیره شده بر روی اسلایدها و بر اساس فرمت اطلاع رسانی شده در وب سایت باشد. (صرفاً با استفاده از قسمت ضبط صدای نرم افزار پاورپوینت که از مسیر Insert : Audio : Record audio  به راحتی قابل دسترسی است). مدت زمان ارائه 7 دقیقه در نظر گرفته شده است.
  4. نکته بسیار مهم اینکه ارسال فایل سخنرانی برای کنگره فقط جهت داشتن Backup است که در صورت بروز مشکل در ارائه آنلاین شرکت‌کنندگان از آن استفاده خواهد شد. شرکت‌کنندگانی که آثار پذیرفته شده به صورت سخنرانی (Oral Presentation) دارند، الزاماً باید طبق برنامه برگزاری کنگره و باتوجه به زمان‌بندی پانل مربوطه بصورت کاملاً آنلاین و در مدت زمان 7 دقیقه سخنرانی خود را ارائه دهند.
  5. نحوه برگزاری آنلاین کنگره و طریقه دسترسی متعاقباً خدمت شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
  6. برنامه برگزاری کنگره در قسمت اخبار وب سایت قابل مشاهده است.
  7. حضور آنلاین همه شرکت کنندگان در کنگره و پانل‌های مربوطه الزامی است و رصد خواهد شد. صدور گواهی بر مبنای حضور شرکت کنندگان خواهد بود.
  8. فرمت‌های قابل قبول جهت ارائه پوستر و سخنرانی، فایل آموزش تصویری نحوه آپلود آثار، فایل آموزش تصویری کار با نرم افزار ضبط صدا، فایل آموزش تصویری ذخیره سازی صدا در پاورپوینت و همچنین برنامه برگزاری کنگره از طریق لینک‌های ارائه شده زیر قابل دسترسی هستند.

 

 

 

دبیرخانه پانزدهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی